Ražotājs
Platums
Augstums
Diametrs
Transportlīdzeklis
Tips
Skats

Jaunumi

03.08.2016.

Jaunās Continental ziemas riepas WinterContact TS 860 jau mūsu noliktavā

Likās, ka vēl nesen ziemas riepas tika nomainītas pret vasaras, bet Melga Plus noliktavā ieradušies pirmie ziemas riepu vēstneši no Continental. Saņemts Continental ziemas riepu jaunums ContiWinterContact TS 860. Vairāk par jauno ContiWinterContact ziemas riepu var uzzināt te…

Ziemas riepas ContiWinterContact TS 860 

02.08.2016.

Jaunā Continental WinterContact TS 860

Ar WinterContact TS 860, vadošais riepu ražotājs Continental radījis jaunu ziemas speciālistu, kas būvēts uz ļoti veiksmīgā priekšteča WinterContact TS 850 drošības un uzticības pamatiem.  

Pēdējo četru gadu laikā ContiWinterContact TS 850 sevi pierādījis ne mazāk kā 47 testos, ko organizē Eiropas prese izdevumi, patērētāju organizācijas un auto klubi. Padarot ContiWinterContact TS 850 par līdz šim veiksmīgāko Continental ziemas riepu. 

Padarot drošību un vadāmību par galvenajām prioritātēm, jaunās WinterContact TS 860 uzrāda visnotaļ iespaidīgus vispārējus uzlabojumus. Bremzējot uz slapja ziemas ceļa, tās uzrāda par pieciem procentiem labākus rezultātus, salīdzinot ar savu veiksmīgo priekšteci ContiWinterContact TS 850. Bremzēšanas distance uz ledus ir samazināta par četriem procentiem, kā arī uzlabota vadāmība sniegā, saķere sniegā un braukšanas kvalitāte. Degvielas patēriņš un rites pretestība ir vienāda ar veiksmīgo TS 850.

Vairāk par ContiWinterContact TS860...

Lūdzu gaidiet...